Nowości>Ryucon 2023 pod patronatem Radia Anime 24
5 lip 2023

Ryucon 2023 pod patronatem Radia Anime 24

obrazek postu undefined

Mamy już lipiec, a więc w dniach 15-16 lipca czeka na nas krakowski Ryucon. Konwent goszczący rok do roku w kalendarzu imprez po raz kolejny pojawia się na eventowej mapie Polski. Nie mogło w takim razie zabraknąć na nim ekipy Radia Anime24, którą spotkacie w Krakowie.

Sami organizatorzy piszą o nadchodzącym evencie w ten sposób:

"Wejdźcie do świata magii oraz zabawy i pozwólcie przenieść się do pięknej Japonii. Ryucon to festiwal kultury dalekowschodniej organizowany co roku w Krakowie. To już druga edycja, która odbędzie się w TAURON Arenie Kraków.

Na ten rok zaplanowaliśmy dla Was między innymi:

  • międzynarodowy konkurs International Cosplay League,
  • galę wrestlingu Prime Time Wrestling x Ryucon,
  • koncert koreańskiego zespołu Violet Tree, a także wiele innych.

Podczas festiwalu znajdziecie wielu wystawców i artystów, dowiecie się ciekawych rzeczy uczestnicząc w wykładach prowadzonych przez specjalistów, porozmawiacie na interesujące Was tematy na panelach dyskusyjnych, zobaczycie pokazy taneczne albo nauczycie się zasad tradycyjnych gier japońskich.

Nie zabraknie także strefy dla fanów gier konsolowych, dobrego jedzenia czy fantastyki."

Więcej informacji o samym evencie znajdziecie na stronie internetowej https://ryucon.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

Bilety na wydarzenie dostępne są pod adresem https://ryucon.pl/bilety/

Radio Anime24 zostało oficjalnym patronem Ryuconu i dlatego też spotkacie tam naszych wysłanników, więc wpadnijcie przybić piątki, czy porozmawiać o anime. Serdecznie zapraszamy.

awatar autora postu
Matsu